Hakkında

İŞİMİ NEDEN SEVİYORUM

Özetle, fırındaki işim yaratıcılığın, tatminin ve lezzetli ikramlarla mutluluk yaymanın keyfinin mükemmel bir karışımı. Bu benim hem fırıncı hem de birey olarak gelişmeme olanak tanıyan bir rol ve bunu başka hiçbir şeye değişmem.

BİZ KİMİZ

BreadBay'de biz, leziz ikramlarımızla enfes tatlar ve unutulmaz anlar yaratmaya adanmış mutfak ustalarınızız. Ekibimiz, her yemeği özel bir gün haline getiren olağanüstü unlu mamuller ve mutfak lezzetleri üretme konusundaki ortak tutkuyla hareket etmektedir. Kaliteye, yaratıcılığa ve detaylara verdiğimiz önemle kreasyonlarımıza sevgi ve özveri aşılayarak her lokmanın keyifli bir deneyim olmasını sağlıyoruz. İster taze pişmiş ekmeğimiz, ister hamur işlerimiz, ister lezzetli ikramlarımız olsun, sunduğumuz her ürünle gurur duyuyoruz. BreadBay bir fırından daha fazlasıdır; burası mutfak sanatının iştahınızı karşıladığı, her ziyaretinizi duyularınız için keyifli bir yolculuk haline getirmeye çalıştığımız bir yer. BreadBay'de kim olduğumuzun özünü keşfedin ve işçiliğimizin lezzetlerinin tadını çıkarın.

Biz ne yapıyoruz?

BreadBay'de hepimiz damak tadınızı tatmin edecek ve kalbinizi ısıtacak mutfak harikaları yaratmakla ilgileniyoruz. Fırıncılar ve şeflerden oluşan özel ekibimiz, olağanüstü unlu mamuller ve gurme lezzetler yaratma konusunda tutkuludur. El yapımı ekmeklerden ağız sulandıran hamur işlerine kadar yaptığımız her ürün, en iyi malzemelerle ve biraz yaratıcılıkla yapılmış başlı başına bir şaheserdir. Gıdanın sadece beslenme olmadığına inanıyoruz; bu bir sanat formudur, yemek deneyiminizi zenginleştiren tatların ve dokuların kutlanmasıdır.